Jasná výhra (13.10.2012)

13.10.2012 19:40

TJ Kotouč Štramberk - Fotbal Studénka 15:1 (7:0)

Sestava:
Branky: 5,10,37,42,47,61 - Teichman; 1,59,67 - Warga; 7,22 - Kusý; 32,63 - Marek; 20 - Zátopek; 65 - Hanzelka
V sobotu 13.10. zavítalo na štramberský trávník  mužstvo Studénky, které se potácí na konci tabulky okresního přeboru. Domácí hráči nepodcenili soupeře a pustili se s chutí do něj. Hned v prvé minutě otevřel skóre hráč domácích Warga. Když v 10. minutě domácí vedli 4:0, tak nikdo nepochyboval o dvojciferné výhře. Hráči Štramberka hráli v klidu. Po první půli stav zápasu 7:0. Do druhého poločasu udělal trenér několik změn. Hráči pokračovali ve své hře, neustále okupovali soupeřovou branku a padaly góly.  I když soupeř korigoval v 55. minutě na 10:1, domácí stále tlačili a stříleli na branku. Nakonec z toho byla letos rekordní výhra 15:1. Po utkání byl trenér Kubjat spokojený nejen s výsledkem (který trenér by nebyl, když  svěřenci nasází 15 gólů), ale i s hrou.  Mužstvo nepodcenilo soupeře, čehož se nejvíc obával. Je těžké motivovat mužstvo, které vede v poločase o 7 gólů, ale zvládli to. Pochválil celý mančaft a připoměl hráčům, že jej překvapila účast na středečním tréninku, kdy přišlo 16 hráčů!
K dalšímu utkání jede v neděli 21.10. 2012 domácí mužstvo do Starého Jičína, zápas začíná v 10 hodin.