FC Libhošť-TJ Kotouč Štramberk 1-2 (0-2)

sestava:
Beneš,Zdařil,Kusý,Hanzelka,Turský,Teichman,Polášek,Mikuš,Matuška,Zatopek, Geryk,Marek,Najvar.
branky: 27 - Marek, 32 - Hanzelka.
Starší žáci vyjížděli v neděli k prvnímu mistrovskému utkání do Libhošťe. Začátek utkání byl velmi opatrný. Hrálo se ve středu hřiště, ale po 10 minutách převzali utkání do své režie domácí a měli dost šancí na kopačkách. Kdyby ve 25. minutě domácí vedli 3-0, nikdo by se nedivil. Avšak ve 27. minutě se nejlépe zorientoval Marek, využil nedorozumění v domácí obraně a skóroval, stav zápasu 0-1. Za 4 minuty z rohového kopu Hanzelka zvýšil na 0-2. To byl šok pro domácí.
Druhý poločas začal opět ve velkém tempu hrálo se nahoru a dolů. Ve 39. minutě mohl položit domácí na lopatlky Teichman, ale jeho dělovka z pěti metrů trefila jen domácího gólmana. Postupně převzali iniciativu domácí, chvílemi měli až drtivý tlak, který vyústil gólem v 53. minutě. Domácí vycítili šanci a tlačili Štramberk do úzkých a měli další 4 tutovky. Nakonec Štramberk ubránil výsledek a připsal si tři šťastné body do soutěže okresního přeboru.

Příští utkání se hraje v neděli 16.9.2012 v Mořkově.