Šestá výhra (6.10.2012)

08.10.2012 19:56

TJ Kotouč Štramberk - Lokomotiva Suchdol n.o.  13 : 3 (7:1)

Sestava: Beneš, Turský, Hanzelka, Kusý, Marek, Teichman, Bartoň, Mikuš, Polášek, Warga, Zátopek, Hála, Najvar, Geryk, Matuška, Buzek,
Branky: 2,10,25,40,52,-Warga, 6,14,45,-Bartoň, 12,30,-Teichman,38,51,-Marek,58,-Polášek
Do Štramberka přijelo mladé mužstvo Suchdola. Utkání začali domácí s velkým respektem a nenechali nic náhodě. Ve 2. minutě otevřel skóre Warga, v 6. minutě se trefil Bartoň. O 2 minuty později šel sám na bránu Warga, nedal. V 10. minutě si to vynahradil a trefil se Warga. 12. minuta - Teichman zatáhl po pravé straně a zavěsil. Za 2 minuty zavěsil Bartoň. Mužstvo se s přibývajcím časem začalo dopouštět chyb, toho soupeř využil a ve 22. minutě snížil na 5:1.Do poločasu se trefil ještě Warga a Teichman.  Před  druhým poločasem se trenér rozhodl pro několik změn: do branky  poslal Geryka a v průběhu poločasu se zapojili do hry i hráči ze střídačky. Postupně se skórovali Marek, Warga a Bartoň. Ve 48. minutě soupeř snížil na 10:2. Poté skórovali Marek, Warga (5. gol v zápase) a za poslední gól za domácí vstřelil Polášek. Poslední slovo však měli hosté. Zápas  v 70. minutě uzavřeli gólem  na konečných 13:3.
Trenér Kubjat byl s výsledkem spokojený,  hra ale nebyla podle jeho představ. Kluci si musí uvědomit, že bez tréninku to  nepůjde.  V pondělí přišlo 8 hráčů, ve středu 9. Příjde sobota a ejhle 16 !!! Vím že jedinci se omlouvají (nachlazení, škola v přírodě, škola ok), ale někteří se v sobotu omlouvají (byl jsem u babičky, byl jsem nakupovat atd.) Tak to by se mělo změnit.V sobotu přijede Studénka.
Příští utkání se hraje ve Štramberku 13.10. 2012 v 10 hodin a hostíme Fotbal Studénku.