29.09.2012 21:14

Tatran Jakubčovice - TJ Kotouč Štramberk 4-6 (1-2)

Sestava: Beneš,Zdařil, Kusý, Hanzelka, Turský,Polášek, Mikuš, Bartoň, Teichman,Warga, Hála, Najvar, Geryk,
Branky: 21, 33, 61, Warga, 48, Geryk, 58, Teichman, 65, Mikuš
Štramberští žáci zajížděli na horkou půdu do Jakubčovic. Oba soupeři neztratili v nové sezoně ani bod a tak se očekáválo velmi těžké utkání. Úvod zápasu byl pro hosty trochu nešťastný, nepustili jsme je k ničemu a měli 3 střely na branku a nic, ale soupeř v 5. minutě po pravé straně z brejku se dostal do vedení 1-0 pro domácí. Možná si domácí hráči mysleli, že to půjde samo. Teď se ukázala síla štramberských fotbalistů a zkušenosti starších hráčů, kteří vzali utkání do své režie a tlačili soupeře do úzkých a dvěma goly Wargy jsme se dostali do vedení 1-2. Začátek druhé půle to bylo hrubé podcenění soupeře a ten srovnal na 2-2.Ve 48. minutě Teichman nastřelil břevno a zblízka dorážel Geryk 2-3.O dvě minuty později z rychlého brejku Jakubčovice vyrovnaly na 3-3. Kluci ze Štramberka byli aktivní a byli lepším mužstvem. V 58. minutě se trefil Teichman a v 61. minutě Warga vstřelil svůj třetí gol utkání a to mezi tím spálil 3 tutovky. Soupeř vsadil vše na rychlé brejky a v 63. minutě snížil na 4-5. O dvě minuty později Mikuš uzavřel skóre na 4-6.
Trenér Holub Miroslav, který vedl mužstvo: i když byly chyby v obraně, byl po utkání spokojený nejen s výsledkem , ale i s předvedenou hrou. Kluci si přihrávali po zemi a to platilo na soupeře, který se chvílemi jen díval.  Vedoucí mužstva Holub Emanuel po utkání byl nad míru spokojen a dodal, aby kluci podali kvalitní výkon potřebují kvalitního soupeře. Příští utkání v sobotu  6.10.2012 v 10 hodin hostí Štramberk Suchdol n. O.